آیا خرید بیمه عمر عاقلانه است؟

شخص ثالث

آیا خسارت به راننده که گواهی نامه نداره پرداخت میشه؟

  طبق قوانین مجازات اسلامی ماده۷۳۲ ماده ۲۶ تمامی راکبین(راننده ) وسائل نقلیه موتوری ، باید گواهی نامه متناسب با وسیله نقلیه خود را داشته باشند در غیر این صورت به شش ماه تادو سال حبس و پرداخت جرائم نقدی مجازات خواهند شد. اگه راننده

بیمه عمر یا تکمیلی؟

بیمه عمر و بیمه تکمیلی چه تفاوتی با هم دارند؟

با توجه به افزایش هزینه‌های درمانی، یکی از دغدغه‌هایی که بسیاری از افراد با آن درگیر هستند، داشتن یک بیمه درمانی مناسب است تا در شرایط بیماری از آن‌ها حمایت مالی کند. همچنین از آنجایی که بخش زیادی از مردم اطلاعات کافی در مورد رشته‌های بیمه ندارند،

بیمه آتش سوزی مغازه

خرید بیمه آتش سوزی مغازه

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه آتش سوزی مغازه و کسب و کارهای کوچک در کسب و کارهای کوچک نظیر مغازه ها و خورده فروشی ها که سرمایه شان

بیمه ماشین سنگین

بیمه ماشین سنگین

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه ماشین سنگین در بیمه ماشین سنگین یا همان خودروهای بارکش میزان تناژ یا ظرفیت خودرو در تعیین مقدار حق بیمه اثر مستقیم دارد.

بیمه دانش آموزی 99-1400

بیمه حوادث و درمان دانش آموزی سال۱۳۹۹-۱۴۰۰

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه حوادث و درمان دانش آموزی سال ۱۴۰۰-۱۳۹۹، کلیه دانش آموزان مشغول به تحصیل در مراکز آموزشی وابسته به وزارت آموزش و پرورش سراسر

آیا خرید بیمه عمر عاقلانه است؟

انسانها در طول تاریخ دارای دغدغه ها و نگرانی های بسیار زیادی بوده اند. دغدغه های جانی و  دغدغه های مالی . انسان ها همیشه در طول تاریخ در فکر یک زندگی جاودانه و همیشگی و سلامتی کامل بودند نمونه بارز و آشکار آن را می‌توان در اساطیر و داستان هایی از قبیل رویین تن بودن انسان ها مشاهده نمود. دومین دغدغه انسانها که در  برهه زمان کنونی نیز بسیار مشهود و قابل لمس است، دغدغه مالی آنها است. به این منظور انسانها همیشه دوست داشتند که بتوانند از لحاظ مالی به یک ثبات کامل و یک ثروت بینهایت دسترسی داشته باشند. اینکه آیا خرید بیمه عمر عاقلانه است یا خیر باید گفت که بیمه عمر میتواند تا حدی این دو نیاز رو برای انسان ها پوشش دهد به شرط اینکه از شرکت بیمه گر مناسب خریداری بشه و متصدی فروش بیمه عمر توضیحات کامل و جامعی را برای شما ارائه بده و بیمه نامه های شما را به صورت کامل و با توجه به شرایط شما طراحی و صدور نماید.

۵ دلیل منطقی برای خرید بیمه عمر

۱.کاهش ریسک زندگی

همانطور که میدانید زندگی همواره همراه با ریسک و خطر های غیر قابل پیش بینی است که گریزی از آن نیست و هیچگاه حادثه خبر نمی کند. ما از زمانی که در این عالم هستی چشم به جهان گشوده ایم خواه‌ناخواه ها با خطرات مختلفی مواجه بوده ایم. خطراتی مثل بیماری های خاص (سرطان ،کرونا،بیماری های قلبی و عروقی و سایر بیماری هایی) که درمان قطعی نداشته و همینطور بسیار هزینه بر هستند. ویا حوادث ناگواری که هر لحظه در کمین ما هستند مثلاً فرض کنید یک روز آفتابی پا از خانه بیرون گذاشتید و خودرویی شمارا برای چند ثانیه دیرتر ببیند و چند صدم ثانیه در ترمز کردن تعلل کند و شما را دچار نقص عضو کرده و یا باعث مرگ شما شود. آنگاه در صورت نقص عضو و از کار افتادگی شما باید تا آخر عمر در خانه بمانید و هزینه‌های سنگین درمان را متحمل شوید! ولی دغدغه های این چنینی درمانی دارد و آن درمان از جنس بیمه است. بیمه هرگز تضمین نمی کند که شما را از حوادث مصون دارد. اما این تضمین را دارد که در صورت بروز حوادث کنار شما خواهد بود و از شما حمایت خواهد کرد. چه هنگامی که دچار بیماری خاصی شوید چه به علت سهل انگاری راننده ای دچار نقص عضو شوید. و یا هنگامی که به هر دلیلی (خدای نکرده ) فوت کنید و کنار خانواده نباشید. بیمه در کنار خانواده شما خواهد بود. این به این معنی است که بیمه عمر ریسک زندگی شما همینطور دغدغه های روزانه شما را کاهش داده و موجب می شود تا زندگی بهتر و با آرامش بیشتر داشته باشید.

 

چرا بیمه عمر

۲.پس انداز هدفمند

بیمه های عمر دارای سود مرکب هستند. به این معنا که هر ساله سود محاسبه شده بر مبنای اصل پول شما و سودی که در سال‌های گذشته داشته‌اید تعلق می‌گیرد. ضمنا شما می توانید با حداقل پس انداز ماهیانه خود به طور مثال ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان بیمه نامه عمر را خریداری نمایید و از پس انداز آن به بهترین نحو استفاده نمایید و با این مبلغ اندک آینده خوبی داشته باشید و دغدغه های مالی خود را جبران نمایید.
مثلاً با پرداخت ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان شما می توانید پس از ۳۰ سال حدود دو میلیارد تومان پس انداز داشته باشید. و البته این مبلغ با کمترین ریسک و زحمت به شما تعلق می گیرد. در واقع جمع مبلغی را که شما پس انداز کرده اید پس از ۳۰ سال  ۳۶ میلیون تومان است. که با بهره مرکب این ۳۶ میلیون تومان به حدود ۲ میلیارد می‌رسد و این یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سودهای مرکب است.

 
بیمه عمر

۳.وام بدون ضامن

یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد بیمه های عمر دریافت وام بدون نیاز به ضامن و وثیقه می باشد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام دریافت وام از نهادهای مالی مثل بانک این فرآیند برای شما بسیار زمان بر و مشکل آفرین است. ولی با داشتن بیمه های عمر شما می توانید وام خود را بدون نیاز به ضامن و یا وثیقه خاصی حداکثر ظرف مدت ۳ روز کاری دریافت نمایید و این وام ها بهره بسیار پایینی دارند.

 

۴.تضمین آینده آنهایی که دوستشان داریم

یکی از دغدغه‌ها و نیازهای بشر  این مسئله است که پس از فوت و یا نقص عضو آنها برای عزیزان و بازماندگان آنها چه پیش می آید و آنها چگونه می‌توانند هزینه های سرسام آور درمان و زندگی خود را تأمین نمایند بیمه‌های عمر با دارا بودن پوشش‌های بیمه‌ای از قبیل فوت به هر علت، حادثه نقص عضو به هر علت، حادثه  امراض خاص ، معافیت از پرداخت حق بیمه و سایر پوشش‌های بیمه‌ای می‌توانند این نیاز و دغدغه انسان‌های امروز را برآورده نماید و زندگی راحت تر و همراه با آسایش بیشتری را برای عزیزان شما به همراه بیاورد.

 

۵.آرامش خیال در بازنشستگی

همانطور که اطلاع دارید شما میتوانید با خرید بیمه های عمر از آسایش و آرامش بیشتری در هنگام بازنشستگی خود برخوردار شوید. به این علت که شما پس از خرید بیمه های عمر پس انداز قابل توجهی را در هنگام بازنشستگی خود خواهید داشت که می توانید این پس انداز  را به صورت یکجا دریافت نمایید و یا مبلغ فوق الذکر را به صورت مستمری و مادام العمر دریافت کنید و دوران بسیار لذت بخشی را در هنگام بازنشستگی خود تجربه کنید و از دغدغه های مالی این دوران به دور باشید.

بیمه عمر
تگ ها: