بیشترین نرخ سود بیمه عمر و سرمایه گذاری را کدام شرکت ارائه می‌کند؟

شخص ثالث

آیا خسارت به راننده که گواهی نامه نداره پرداخت میشه؟

  طبق قوانین مجازات اسلامی ماده۷۳۲ ماده ۲۶ تمامی راکبین(راننده ) وسائل نقلیه موتوری ، باید گواهی نامه متناسب با وسیله نقلیه خود را داشته باشند در غیر این صورت به شش ماه تادو سال حبس و پرداخت جرائم نقدی مجازات خواهند شد. اگه راننده

بیمه عمر یا تکمیلی؟

بیمه عمر و بیمه تکمیلی چه تفاوتی با هم دارند؟

با توجه به افزایش هزینه‌های درمانی، یکی از دغدغه‌هایی که بسیاری از افراد با آن درگیر هستند، داشتن یک بیمه درمانی مناسب است تا در شرایط بیماری از آن‌ها حمایت مالی کند. همچنین از آنجایی که بخش زیادی از مردم اطلاعات کافی در مورد رشته‌های بیمه ندارند،

بیمه آتش سوزی مغازه

خرید بیمه آتش سوزی مغازه

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه آتش سوزی مغازه و کسب و کارهای کوچک در کسب و کارهای کوچک نظیر مغازه ها و خورده فروشی ها که سرمایه شان

بیمه ماشین سنگین

بیمه ماشین سنگین

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه ماشین سنگین در بیمه ماشین سنگین یا همان خودروهای بارکش میزان تناژ یا ظرفیت خودرو در تعیین مقدار حق بیمه اثر مستقیم دارد.

بیمه دانش آموزی 99-1400

بیمه حوادث و درمان دانش آموزی سال۱۳۹۹-۱۴۰۰

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه حوادث و درمان دانش آموزی سال ۱۴۰۰-۱۳۹۹، کلیه دانش آموزان مشغول به تحصیل در مراکز آموزشی وابسته به وزارت آموزش و پرورش سراسر

بیشترین نرخ سود بیمه عمر و سرمایه گذاری؟!

بیشترین نرخ سود بیمه عمر و سرمایه گذاری شاید معیار مهمی برای انتخاب به نظر بیاید. بیمه عمر میتواند یکی از سهل ترین راه ها برای پس انداز هدفمند و همچنین سود آور باشد. در بیمه عمر و سرمایه گذاری پرداخت سود شرکت ها با نرخ های متفاوتی انجام می گیرد. یعنی میزان سود دهی بیمه های مختلف با یکدیگر فرق می‌کند.

همانطوریکه سود سالیانه سپرده‌های بانکی متفاوت است به همین دلیل در این مقاله به بررسی انواع سود در بیمه عمر و سودآوری شرکت های بیمه ای مختلف می‌پردازیم البته لازم به توضیح است که اکنون که در سال ۱۳۹۹ هستیم میزان سودآوری در چهار سال گذشته یعنی سال ۹۵ از طرف بیمه مرکزی اعلام شده و به محض به روز رسانی اطلاعات مقاله نیز به روز خواهد شد. ولی قطعاً به شما کمک شایانی در انتخاب بهترین بیمه عمر خواهد کرد.

بهترین بیمه عمر

انواع سود بیمه عمر

دو نوع سود در بیمه عمر وجود دارد سود تضمینی بیمه عمر و سود مشارکتی بیمه عمر که هریک از آنها را شرح خواهیم داد.

سود تضمینی بیمه عمر

 سود تضمینی بیمه عمر همان تضمینی است که بیمه مرکزی بر روی بیمه نامه های عمر قرار داده است. طبق آخرین مصوبه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران مقدار سود تضمینی برای تمامی شرکت‌های بیمه یکسان است و به تمامی دارندگان بیمه عمر پرداخت خواهد شد. بیشترین نرخ سود بیمه عمر و سرمایه گذاری که تضمینی است سود دو سال اول ۱۶ درصد است و باقی سال سوم و چهارم ۱۳، درصد و بعد از این ۱۰ درصد می باشد.

تضمین بیمه مرکزی می تواند پشتوانه مطمئنی برای این بیمه نامه ها باشد. همچنین درباره این نوع سود می توان گفت که مقدار سود تضمینی حداقل مقدار سودی است که به بیمه نامه های عمر پرداخت می شود و حتی در شرایط بد اقتصادی که اکنون با آن به دلیل شیوع این ویروس مواجه هستیم، این سود در طول مدت بیمه نامه نمی تواند کمتر از این مقدار باشد.  البته این یکی از برتری های بیمه عمر و سرمایه گذاری نسبت به سپرده های بانکی است. میزان سود تضمینی در جداول بیمه های عمر طبق شرایط بیمه عمر هر فرد محاسبه شده و هنگام استعلام بیمه عمر می توانید مقدار سرمایه گذاری و مقدار سود تضمینی بیمه‌نامه را در جدول بیمه عمر ملاحظه فرمایید.

سود مشارکت بیمه عمر

در بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری علاوه بر سود تضمینی که وجود دارد سود مشارکت هم به شخص بیمه گذار پرداخت می‌شود که این میزان سود بر خلاف سود تضمینی که در تمامی شرکت ها یکسان است در شرکت های مختلف با یکدیگر فرق می کند. هر شرکتی هر سال بر طبق سرمایه گذاریها و درآمدی که دارد سرمایه گذاران خود را نیز در آن شریک می کند. تعداد سالهایی که شرکت بیمه فعالیت کرده و همچنین نحوه عملکرد این شرکت در چند سال گذشته و میزان سود مشارکتی که در چند سال قبل پرداخت کرده مواردی هستند که می توان با بررسی آن بهترین را که سود مشارکتی بالای داشته باشند انتخاب کرد. در ادامه این مقاله به بررسی سود شرکت های مختلف فیلم پردازیم

مقایسه شرکت های بیمه از لحاظ سود آوری

در ادامه می خواهیم سود دهی شرکت های مختلف بیمه بر اساس سود مشارکتشان مقایسه کنیم این شرکت ها عبارتند از: بیمه کارآفرین، بیمه کوثر، بیمه ما، بیمه سامان، بیمه پارسیان، بیمه پاسارگاد و بیمه ایران.

بیمه کارآفرین در چند سال گذشته به طور میانگین حدود ۲۲ درصد سود داشته که این مقدار نرخ معقول است همچنین این شرکت از لحاظ سطح توانگری دارای سطح یک می باشد.

بیمه عمر کارآفرین

بیمه عمر شرکت کوثر مورد قبول است ولی از لحاظ سطح توانگری چندان شرایط مناسبی ندارد و همچنین دارای سابقه زیادی نیز نمی باشد.

بیمه کوثر

بیمه عمر ما که وابسته به بانک ملت است در چند سال گذشته سود های خوبی پرداخت کرده است همچنین از لحاظ سطح توانگری بسیار خوب است و در سطح ۱ قرار دارد.

بیمه عمر سامان طبق جدولی که ملاحظه می کنید درسه سبد کم ریسک متوسط  وریسک  زیاد ارایه می شود.

شرکت بیمه ملت از لحاظ سود دهی بسیار بالا بوده و همچنین توانگری خوبی دارد.

بیمه ملت عمر

بیمه پاسارگاد  از لحاظ توانگری در ساعت یک بوده و همچنین سود معقول و مناسبی را در سال‌های گذشته ارائه کرده است میانگین آن ۲۰ درصد بوده است.

بیمه پاسارگاد عمر

بیمه عمر پارسیان با وجود توانگری خوب در سال های ۹۰ تا ۹۵ سود بالای ۲۰ درصد داشته است.

بیمه عمر پارسیان

بیمه ایران که از محبوب ترین شرکت های بیمه کشور است. سود خود را بالای ۲۰ درصد ارائه می کند. ولی از لحاظ سطح توانگری چنان جایگاه مناسبی میان شرکت‌های بیمه‌ای ندارد.

 

جدول بیمه عمر ایران

نتیجه گیری و جمع بندی

همانطور که مستحضر بودید سودآوری شرکت های متفاوت بیمه بررسی شد و طبق جدولی ارائه شد. شرکت های بیمه  مختلف های متفاوتی را ارائه می کنند ولی میزان درصد تفاوت این شرکت ها خیلی زیاد نیست لذا بیشترین نرخ سود بیمه عمر و سرمایه گذاری نباید تنها ملاک شما برای انتخاب یک بیمه عمر و سرمایه گذاری باشد لذا شما می بایست فاکتورهای دیگری مثل سوابق شرکت بیمه میزان رضایت مردم از شرکت بیمه توانگری مالی شرکت بیمه را نیز در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

لازم به ذکر است که بعد از این که خود اطلاعات کامل راجع به بیمه های عمر و سرمایه گذاری به دست آوردید و حال می خواهید اقدام به خرید کنید. حتماً قبل از خرید با یک شخص دارای اطلاعات جامع و کامل راجع به بیمه های عمر مشورت کنید و کمک بگیرید. چراکه اشخاصی که به طور حرفه ای کارشان بیمه است و سالها با شرکتهای بیمه های مختلف در ارتباط بودند می توانند بهترین راهنمای شما باشند. لذا گروه بیمتیس که کارگزاری آنلاین است و با تمامی شرکت های بیمه ای معتبر طرف قرارداد بوده و کار می کند کاملا بی طرف به مشورت شما برای انتخاب بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری کمک خواهد کرد لذا پیشنهاد می‌شود که حتماً برای خرید بیمه عمر مشاوره گرفته و بعد اقدام کنید.

تگ ها: