بیمه حوادث انفرادی

ارتباط با ما بیمتیس مشاور و دستیار شخصی بیمه ای شما آدرس ما تهران،خیابان ولیعصر برج سرو ساعی واحد ۶۰۳ شماره تماس ۰۲۱-۹۱۰۰۶۴۸۰ رایانامه info@bimetis.com Twitter Pinterest Instagram Telegram...

معرفی بیمه کالای دیجیتال پیشرفت دانش و تکنولوژی باعث شده انسان توانایی انجام کوچک‌ترین کارها را هم بدون کمک رایانه نداشته باشد. البته رایانه ها فقط بخش کوچکی از عمده تحولات زندگی ما هستند. هر چیزی که از کامپیوتر و هوش مصنوعی بهره می‌برد مانند......

چطوری ذاتا موفق باشیم؟! بیمه عمر در این خصوص چه کمکی بهمون میکنه؟! برای مشاوره با ما تماس بگیرید۰۲۱-۹۱۰۰۶۴۸۰...

محاسبه نرخ حق بیمه این محاسبه به صورت پلکانی انجام می شود بنابراین ترتیب اولویت انجام محاسبات مهم هست و باید به ترتیب زیر انجام شود: محاسبه حق بیمه پایه+مازاد مالی+مازاد جانی+سرنشین(مازاد جانی در حال حاضر برای همه بیمه ها صفر است زیرا تعهد جانی......

آشنایی با بیمه حوادث انفرادی

بیمه حوادث انفرادی نوعی از بیمه اشخاص است. بیمه اشخاص چند رشته ی کلی دارد که مهم‌ترین آن بیمه حوادث است. بیمه حوادث به دو دسته انفرادی و گروهی تقسیم میشه. در حوادث انفرادی بیمه شخص بیمه گذار در مقابل تمام حوادث مورد حمایت واقع میشه. فرقی نمی کنه که این حادثه در چه زمانی از از روز یا شب باشه یا در چه منطقه جغرافیایی اتفاق بیفته به هر حال شخص بیمه شده طبق شرایط بیمه نامه تحت پوشش بیمه حوادث قرار میگیره. از جمله مهمترین حوادثی که تحت پوشش بیمه حوادث انفرادی هست عبارتند از:

مسمومیت، ابتلا به بیماری هایی مثل گزیدگی، کزاز، سیاه زخم، سوختگی، سوانح رانندگی، برق گرفتگی، غرق شدن و غیره می باشد

هزینه های پزشکی

بیمه حوادث انفرادی هزینه های پزشکی ناشی از حوادثی که در طول ۲۴ ساعت برای فرد بیمه شده اتفاق می افته رو پرداخت میکنه این حوادث ممکنه در منزل یا محیط کار یا هنگام ورزش کردن و یا در مسافرت و یا هر جای دیگری رخ بده . این مبلغ  حداکثر ۱۰% غرامت فوت یا از ۱ الی ۵۰ میلیون تومان به انتخاب بیمه شده است .

غرامت نقص عضو

بیمه حوادث انفرادی علاوه بر هزینه های پزشکی ناشی از حادثه ، غرامت فوت و نقص عضو ناشی از حوادث را تا سقف پانصد میلیون تومان پرداخت میکنه .

بیمه حوادث انفرادی به درد کی میخوره؟

کلیه افراد جامعه امکان خرید بیمه حوادث انفرادی رو دارن اما از چون قشر جوان جامعه کمتر در معرض بیماری قرار دارند و از طرفی به دلیل وجود هیجان و انرژِی بالا در معرض وقوع حوادث بیشتری هستند لذا با پرداخت حق بیمه بسیار پایین میتونن از مزایای بیمه حوادث انفرادی بهره مند بشن .

غرامت روزانه عمومی

اگه فرد بیمه شده به علت وقوع حادثه موقتا از کارافتاده بشه و توانایی جسمی و روحی خودش رو  به تشخیص پزشک معالج و به تایید پزشک معتمد شرکت بیمه از دست بده روزانه مبلغی به عنوان غرامت روزانه بهش پرداخت میشه تا جایگزین درآمد از دست رفته اش بشه. غرامت روزانه عمومی عبارت است از مبلغی معادل حداکثر ۵ در هزار مبلغ غرامت فوت که از روز چهارم و حداکثر به مدت ۱۸۰ روز به بیمه شده پرداخت میشه.

غرامت روزانه بستری شدن

اگه بیمه شده به دلیل حادثه در مراکز درمانی مجاز برای درمان بستری بشه از روز چهارم و حداکثر به مدت ۹۰ روز مبلغی معادل ۵ در هزار غرامت فوت به ایشون پرداخت میشه تا جایگزین درآمد از دست رفته ایشون بشه . 

بیمه حوادث گروهی

شرکت ها و سازمان هایی که بیش از ۱۰ نفر باشن میتونن برای کارکنان خود این بیمه نامه را بصورت گروهی و در قالب یک قرارداد با ارائه لیست اسامی پرسنل خود خریداری کنن و از تخفیف های بیمه حوادث گروهی بهره مند بشن  .

خطرات اضافی

خطرات اضافی : 

با توجه به استناد بند یازده  شرایط عمومی بیمه حوادث انفرادی  در شرایط عادی بیمه حوادث ناشی از موارد زیر تحت پوشش بیمه حوادث انفرادی نیست لذا در صورت تمایل بیمه شده میتونه با درخواست پوشش خطرات اضافی و پرداخت حق بیمه اضافی مرتبط حوادث احتمالی ناشی از خطرات زیر رو هم بیمه کنه .

زلزله 
ورزشهای رزمی و حرفه ای 
شکار 
سوارکاری 
قایقرانی 
هدایت موتور سیکلت 
هدایت و یا سرنشینی هواپیمای آموزشی ، اکتشافی و غیر تجاری (به غیر از هواپیما های نظامی )
هدایت یا سرنشینی اتومبیل کورسی یا مسابقه 
هدایت و یا سرنشینی هلی کوپتر (به غیر از هلی کوپتر نظامی )
غواصی 
پرش با چتر نجات 
هدایت کایت یا سایر وسایل پرواز بدون موتور 

مزایای بیمه حوادث انفرادی

۱٫پوشش کلیه حوادث کاری و غیر کاری در طول شبانه روز

۲٫قیمت مناسب

۳٫خرید آسان و عدم نیاز به انجام معاینات پزشکی

۴٫امکان خرید انفرادی و گروهی 

استثنائات بیمه حوادث

بیمه حوادث انفرادی برخی از خسارت ها را تحت پوشش قرار نمی دهد و در صورت پرداخت حق بیمه اضافی و گرفتن تعهد کتبی از شرکت بیمه پوشش داده میشه برخی از این خسارات شامل موارد زیر هستند:

 خسارات حاصل از آشوب، شورش و جنگ
خسارت ناشی از ورزش های حرفه ای مثل پرش با چتر نجات، شنا، سوارکاری، شکار، قایق سواری، هواپیماهای آموزشی، هلیکوپتر و سایر وسایل پرواز بدون موتور
 خسارت حاصل از آتشفشان و زمین لرزه و فعالیت های هسته ای

خسارات زیر به هیچ عنوان تحت پوشش قرار نخواهند گرقت:

 خسارت ناشی از خودکشی
صدمات جانی که بیمه گذار باعث رخ دادن آن شده

خسارت حاصل از استفاده از مواد مخدر و مشروبات الکلی، روانگردان، قرص های کاهش هوشیاری بدون مجوز پزشک مشارکت شخص بیمه گذار در اعمال غیر قانونی

مرگ بیمه گذار به دلیل عمل عمدی شخص ذینفع

تموم شد:)