بیمه حوادث ورزشی باشگاه ها

بیمه عمر یا تکمیلی؟

بیمه عمر و بیمه تکمیلی چه تفاوتی با هم دارند؟

با توجه به افزایش هزینه‌های درمانی، یکی از دغدغه‌هایی که بسیاری از افراد با آن درگیر هستند، داشتن یک بیمه درمانی مناسب است تا در شرایط بیماری از آن‌ها حمایت مالی کند. همچنین از آنجایی که بخش زیادی از مردم اطلاعات کافی در مورد رشته‌های بیمه ندارند،

بیمه آتش سوزی مغازه

خرید بیمه آتش سوزی مغازه

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه آتش سوزی مغازه و کسب و کارهای کوچک در کسب و کارهای کوچک نظیر مغازه ها و خورده فروشی ها که سرمایه شان

بیمه ماشین سنگین

بیمه ماشین سنگین

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه ماشین سنگین در بیمه ماشین سنگین یا همان خودروهای بارکش میزان تناژ یا ظرفیت خودرو در تعیین مقدار حق بیمه اثر مستقیم دارد.

بیمه دانش آموزی 99-1400

بیمه حوادث و درمان دانش آموزی سال۱۳۹۹-۱۴۰۰

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه حوادث و درمان دانش آموزی سال ۱۴۰۰-۱۳۹۹، کلیه دانش آموزان مشغول به تحصیل در مراکز آموزشی وابسته به وزارت آموزش و پرورش سراسر

بیمه عمر

چرا باید بیمه عمر داشته باشم؟

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی هفت دلیل برای داشتن بیمه عمر! ازانجای که اکثریت جوامع ما اطلاعات لازم و کافی راجع به بیمه عمر  ندارند لذا دنبال دلیل برای

ورزش یکی از مهمترین عوامل سلامتی است که باید جز عادات روزانه ما قرار بگیرد. همانطور که مسواک زدن، وعده های غذایی سالم و رعایت بهداشت فردی به سلامتی ما کمک می کند و باید جزء رفتار روزمره ما باشد، ورزش هم باید روزانه و به طور مداوم با رعایت اصول انجام شود. در صورتی که ورزش با اصول و شیوه خاص خود انجام نشود ممکن است نه تنها باعث سلامتی و بهروزی شما شود بلکه شمارا دچار آسیب‌های جدی جسمانی کند.

مثلاً اگر در باشگاه بدنسازی شیوه درست استفاده از وسایل را نمی دانید حتماً از یک مربی بهره بگیرید چرا که با افزایش ورزشکار حوادث ورزشی نیز افزایش پیدا میکند. همینطور افرادی هم که به صورت حرفه ای رشته ورزشی را دنبال می کنند و ورزشکار حرفه ای محسوب می شوند نیز در هر صورت در معرض خطر هستند. چرا که حوادث ورزشی فقط برای افراد غیر حرفه‌ای نیست و ممکن است برای هر کسی پیش بیاید.

حتماً به هنگام اخبار ورزشی خبر هایی راجع به آسیب دیدن ورزشکاران حرفه ای در هنگام تمرین به  و یا حتی مصدومیت هنگام بازیگوشتان خورده است. راه‌حل برای بعد از بروز حوادث ورزشی استراحت و درمان  است و گاهی اوقات نیاز است تا عمل جراحی صورت بگیرد. که باید هزینه های گزافی برای درمان پرداخت شود. لذا بیمه حوادث ورزشی برای مواقعی است که شما در طی عمل ورزش دچار حادثه شود.

بیمه ورزشی

اهمیت بیمه حوادث ورزشی باشگاه ها

بیمه حوادث ورزشی برای هر کسی که ورزش می کند نیاز است. اهمیت این بیمه آنقدر زیاد است که صاحبان باشگاه های ورزشی و یا مربیان در هنگام ثبت نام از مراجعین می خواهند که اول بیمه ورزشی بخرند و بعد آنها را ثبت نام کنند. تا جایی که ممکن است شما را بدون داشتن بیمه ورزشی در ورزشگاه را ندهند. چون اگر بیمه حوادث ورزشی باشگاه را تهیه نکرده باشید، هر اتفاقی که در هنگام ورزش در آن محل برای شما می افتد مسئولیت آن به عهده شخص صاحب باشگاه است. لذا شما را ملزم به تهیه بیمه میکند.

با داشتن این بیمه هرگاه دچار حوادث هنگام فعالیت های ورزشی شوید میتوانید خسارت دریافت کنید. خسارت به بیمه گذار و خانواده او پرداخت می گردد که می تواند برای هزینه های پزشکی یا غرامت فوت باشد.

حق بیمه حوادث ورزشی

در مورد حق بیمه بیمه حوادث ورزشی باشگاه باید گفت که یکی از ارزان ترین بیمه ها است. حق بیمه حوادث ورزشی باشگاه برای هر شخص حدود ۱۵ هزار تومان است. که البته برای ورزشکاران داخل شهر های بزرگ این مبلغ است و برای ورزشکاران روستایی و عشایری حدود ۱۰ هزار تومان است. لذا خرید این بیمه نامه کاملا به صرفه بوده و هزینه های گزافی را به ورزشکار تحمیل نخواهد شد.

پوشش های بیمه حوادث ورزشی باشگاه ها

از پوششهای بیمه ورزشی توان به چند مورد مهم اشاره کرد که مهمترین آنها پرداخت هزینه های درمانی تا سقف ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پرداخت هزینه های جراحی تا سقف یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و غرامت فوت و یا نقص عضو تا ۱۲ میلیون تومان می باشد. که البته اگر شخص بیمه شده دارای بیمه درمان پایه یعنی تامین اجتماعی بیمه سلامت و یا دیگری بیمه های پایه باشد اول هزینه های درمانی توسط این بیمه ها پرداخت شده و مابقی آن را بیمه حوادث ورزشی باشگاه پرداخت می‌کند.

بیمه های ورزشی ویژه

البته باید در نظر داشت که بیمه نامه حوادث ورزشی برای برخی از ورزشکاران میتواند مزایای بیشتری داشته باشد که باید دارای شرایط خاصی باشد:

 1. تمامی ورزشکارانی که برای جراحی به فدراسیون پزشکی معرفی می شوند هزینه کمتری برای عمل پرداخت میکند
 2. ورزشکارانی که روستایی و عشایری هستند با ارائه کارت بیمه ورزشی باشگاه خود میتوانند تنها در مسابقات روستایی شرکت کند برای شرکت در مسابقات شهری باید بیمه ورزش باشگاه شهری تهیه کنند.
 3. ورزشکارانی که مورد بیمه باشند میتوانند برای انجام امور درمان خود به هیئت های پزشکی استان خود مراجعه کنند که ممکن است با تخفیف باشد و یا اصلاً رایگان انجام شود.
 4. استفاده از خدمات پزشکی برای مدال آوران و صاحب مقامان در قاره آسیا و یا جهان کاملاً رایگان است.
 5. به تمام ورزشکارانی که به مدت ۳ سال کارت بیمه ورزشی باشگاه تهیه کردند تا سقف ۵ برابر تعرفه دولتی غرامت پرداخت می شود.

مدارک مورد نیاز برای دریافت بیمه حوادث ورزشی باشگاه

مدارک مورد نیاز برای دریافت بیمه حوادث ورزشی باشگاه به شرح ذیل است:

 1. یک قطعه عکس ۳ در ۴
 2. کپی کارت ملی
 3. معرفی نامه از دهیاری برای ورزشکاران روستایی برای کاهش مبلغ حق بیمه
 4. اقامت برای اتباع غیر ایرانی

مدارکی که برای دریافت خسارت باید ارائه شود

مدارکی که باید ارائه شود با توجه به نوع حادثه متفاوت است و مدارکی که باید برای دریافت خسارت درمان و هزینه های پزشکی داده شود با مدارکی که برای نقص عضو یا فوت است کاملاً متفاوت است.

مدارکی که باید برای دریافت خسارت از ناحیه پزشکی پرداخت شود شرح زیر است

 1. صورتحساب بیمارستان که ریز هزینه های درمانی در آن نوشته شده باشد و مهر بیمارستان یا درمانگاه داشته باشد.
 2. فتوکپی از کارت عضویت باشگاه
 3. اگر نیاز به بستری باشد و شخص بیمه گذار مدتی در بیمارستان تحت مراقبت باشد باید کپی برابر با اصل شرح معاینات پزشکی ارائه شده و اگر عمل جراحی صورت گرفته باشد کپی برابر اصل شرح عمل نیز ارائه شود.
 4. اگر نیاز به بستری نباشد تنها گزارش کتبی پزشک که به علت حادثه اشاره کرده است و همینطور فرم گزارش درمان آن لازم است.
 5. اگر شخص بیمه گذار خدمات پزشکی بیمه حوادث ورزشی باشگاه استفاده کرده باشد باید پرونده دندانپزشکی خود را نیز ارائه کند.
 6. همچنین برای دریافت هزینه‌های آزمایشی مثل فیزیوتراپی، ام آر آی ، آرتروگرافی، سی تی اسکن نسخه پزشک لازم است.
بیمه ورزشی

مدارکی که باید برای دریافت نقص عضو ارائه شود

 1. اصل گواهی پزشک با توضیح دقیق وارد شده بیمارستان یا درمانگاه داشته باشد.
 2. فتوکپی از کارت عضویت باشگاه
 3. اصل گواهی پزشک که در آن توضیح کامل نقص عضو دائم و یا درصد نقص عضو ذکر شده باشد
 4. کپی از مدرک درمانی
 5. اصل برگه گزارش حادثه که به طور کامل توسط هیئت ورزشی و پزشکی شده باشد.

مدارکی که باید برای دریافت نقص عضو ارائه شود

 1. کپی از کارت عضویت باشگاه
 2. گزارش کامل پلیس که در آن فوت بیمه گذار در مکان ورزشی تایید شده باشد
 3. گواهی پزشکی قانونی یا کالبد شکافی
 4. حکم ماموریت برای بیمه گذاری که در سفر باشد
 5. اصل برگه گزارش حادثه ورزشی که به تایید هیات ورزشی و پزشکی رسیده و محقق شده است

تمامی آسیب‌هایی که منشاء غیر ورزشی داشته باشند، از مورد تعهد بیمه حوادث ورزشی باشگاه خارج هستند و بیمه حوادث ورزشی بابت آن هیچ پولی پرداخت نخواهد کرد. لذا لازم است شما بیمه حوادث انفرادی برای خود تهیه کنید تا مورد بیمه تمامی حوادث ۲۴ ساعته روز قرار بگیرید.