بیمه زلزله

نرخ گیری و خرید آنلاین بیمه

بیمه عمر یا تکمیلی؟

بیمه عمر و بیمه تکمیلی چه تفاوتی با هم دارند؟

با توجه به افزایش هزینه‌های درمانی، یکی از دغدغه‌هایی که بسیاری از افراد با آن درگیر هستند، داشتن یک بیمه درمانی مناسب است تا در شرایط بیماری از آن‌ها حمایت مالی کند. همچنین از آنجایی که بخش زیادی از مردم اطلاعات کافی در مورد رشته‌های بیمه ندارند،

بیمه آتش سوزی مغازه

خرید بیمه آتش سوزی مغازه

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه آتش سوزی مغازه و کسب و کارهای کوچک در کسب و کارهای کوچک نظیر مغازه ها و خورده فروشی ها که سرمایه شان

بیمه ماشین سنگین

بیمه ماشین سنگین

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه ماشین سنگین در بیمه ماشین سنگین یا همان خودروهای بارکش میزان تناژ یا ظرفیت خودرو در تعیین مقدار حق بیمه اثر مستقیم دارد.

بیمه دانش آموزی 99-1400

بیمه حوادث و درمان دانش آموزی سال۱۳۹۹-۱۴۰۰

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه حوادث و درمان دانش آموزی سال ۱۴۰۰-۱۳۹۹، کلیه دانش آموزان مشغول به تحصیل در مراکز آموزشی وابسته به وزارت آموزش و پرورش سراسر

بیمه عمر

چرا باید بیمه عمر داشته باشم؟

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی هفت دلیل برای داشتن بیمه عمر! ازانجای که اکثریت جوامع ما اطلاعات لازم و کافی راجع به بیمه عمر  ندارند لذا دنبال دلیل برای

بیمه زلزله

معرفی بیمه زلزله

 وقتی در یک منطقه نزدیکمون زلزله میشه، اولین چیزی که به ذهنمان میاد اینه که اگر این اتفاق برای ما بیفته باید چیکار کنیم؛ الآن چه کنیم تا در صورت وقوع این حادثه کمتر آسیب ببینیم چه جانی و چه مالی. یکی از گزینه‌هایی که باید بررسی کنیم بیمه زلزله است. باید از ویژگی‌های بیمه زلزله باخبر بشیم و ببینیم که آیا می‌تونه در برابر خسارات زلزله ما رو حمایت کنه؟

پوشش های بیمه زلزله

این بیمه یکی از پوشش های بیمه آتش‌سوزی است که خسارات مالی وارد شده در حادثه زلزله از بیمه‌گزار رو پشتیبانی می‌کنه. این بیمه در برابر خسارت های جانی وارد شده تعهدی نداره و خسارتی نمیده. در بیمه زلزله میشه هم ملک و هم لوازم و اثاثیه اون را بیمه کرد و همینطور میشه فقط یکی از این موارد رو بیمه کرد.

موارد تاثیر گذار بر حق بیمه

۱۶۵۷۶۵۷۶

ریال

نوع سازه

ریسک زلزله و سایر خسارات تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی به نوع سازه ملک بستگی داره. تقسیم‌بندی سازه‌ها در شرکت‌های بیمه عبارت است از:

آجری
فلزی

بتنی
گلی و سنتی

 

متراژ ملک

یک عامل مؤثر بر قیمت بیمه ، متراژ ملکیه که قصد بیمه کردن اون را داریم. هر چه ملک بزرگ‌تر باشه، قطعاً خسارت بیشتری متوجه مالک میشه و ریسک بیشتری متوجه بیمه می‌شه. پس بر نرخ بیمه تأثیرگذار خواهد بود.

هزینه ساخت هر مترمربع بنا

یکی دیگر از عوامل مؤثر بر نرخ بیمه ، هزینه هر مترمربع از ساختمونیه که قصد بیمه کردن اون رو داریم. مثلا حق بیمه برای ملکی با هزینه هر مترمربع ۲ میلیون تومن با ملکی با هزینه هر مترمربع ۵ میلیون تومن فرق داره. هر چه هزینه ساخت هر مترمربع از بنا بیشتر باشه،حق بیمه بیشتر میشه.

ارزش لوازم منزل

اگر پوشش لوازم منزل هم انتخاب کنیم، ارزش این لوازم نیز بر قیمت بیمه ، تأثیر می‌ذاره.

همان‌طور که گفته شد می‌شه فقط لوازم منزل را بیمه کرد و خسارات وارد شده بر آن‌ها را در صورت بروز زلزله از بیمه دریافت کرد.

تموم شد:)