بیمه پروژه های عمرانی

بیمه مسئولیت مدیران ساختمان

بیمه مسئولیت مدیران ساختمان

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه مسئولیت مدیران ساختمان یکی از نگرانی ها و دغدغه های مدیران ساختمان ها و مجتمع های بزرگ حوادث غیر مترقبه هست که ممکن

بیمه ورزشی

بیمه حوادث ورزشی باشگاه ها

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی ورزش یکی از مهمترین عوامل سلامتی است که باید جز عادات روزانه ما قرار بگیرد. همانطور که مسواک زدن، وعده های غذایی سالم و

بیمه پروژه های عمرانی

بیمه پروژه های عمرانی

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه پروژه های عمرانی در قبال کارکنان مجری پروژه های عمرانی به جای خرید بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان باید بیمه پروژه‌های عمرانی

بیمه مسافرتی ارزان

بیمه درمان مسافرتی ارزان

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی تمامی افرادی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند، ملزم به دریافت بیمه مسافرتی هستند. شما قطعاً برای خروج از کشور به یک بیمه

چرا بیمه عمر

آیا خرید بیمه عمر عاقلانه است؟

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی آیا خرید بیمه عمر عاقلانه است؟ انسانها در طول تاریخ دارای دغدغه ها و نگرانی های بسیار زیادی بوده اند. دغدغه های جانی و 

بیمه پول

بیمه پول

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی نگاهی به قوانین و شرایط استفاده بیمتیس در این لینک می توانید فوانین و ظرایط استفاده از بیمتیس را بررسی نمایید…. نحوه محاسبه نرخ

بیمه پروژه های عمرانی در قبال کارکنان

 مجری پروژه های عمرانی به جای خرید بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان باید بیمه پروژه‌های عمرانی در  قبال کارکنان را خریداری نماید. بدین منظور که در این بیمه نامه ها مسئولیت پیمانکار در ارتباط با زیان های جانی و مالی وارد به کارکنان در پروژه‌های عمرانی پرداخت می‌گردد. پروژه عمرانی عبارت است از پروژه هایی که عام المنفعه بوده و برای استفاده عموم است.

ویژگی های پروژه عمرانی به شرح ذیل است

۱٫ مدت این پروژه ها محدود می باشد.

۲٫محل فعالیت این پروژه ها در مکان خاصی میباشد.مثلا تعمیر آسفالت کیلونتر ۴۶ تا ۵۰ اتوبان کرج قزوین.

۳٫برای انجام این پروژه ها قراردادی بین کارفرما و پیمانکار بسته می‌شود که در این قرارداد به این  پیمان گفته می شود. که در هنگام صدور بیمه نامه نیاز که به این قرارداد  پیمان انجام فعالیت گفته میشود. یکی از معیار های اصلی محاسبه ی حق بیمه این پیمان میباشد که شرکت بیمه گر آن پیمان را مورد مطالعه و بررسی قرار می‌دهد. پروژه‌های عمرانی  عبارتند از ساخت نیروگاه ها، صدها، تونل ها، شبکه های آب و فاضلاب و سایر فعالیت‌های از این قبیل است که دارای وظایف و خدمات عام المنفعه می باشد.

بیمه پروژه های عمرانی

تعهدات شرکت بیمه گر

برای صدور بیمه نامه حداکثر و حداقل تعهد قابل ارائه توسط شرکت بیمه گر برای خسارت های ناشی از فوت و جسمانی برای هر نفر برابر با دیه مصوبه‌ای ماه های حرام  می باشد.
حداکثر پوشش قابل ارائه برای هزینه های درمانی ناشی از حوادث موضوع برای هر فرد طبق تعرفه ۵۰۰ میلیون ریال است اما این مبلغ طبق توافق بیمه گر تغییر می‌کند.
حداکثر تعهد بیمه گر در این نوع بیمه نامه ها برابر با ضریب نیروی کار محاسبه می شود و حداکثر تعهدات از ۲۰ برابر بیشتر نخواهد شد.
 اگر حداکثر نیروی کار اعلام شده از سوی شخص بیمه کننده ده نفر و یا کمتر از آن باشد، حداکثر تعهد در طول مدت بیمه پنج برابر خواهد بود. مگر اینکه شخص بیمه گذار برای دریافت تعهد بیشتر از ۵ برابر از اداره فروش بیمه های مسئولیت مرکزی مجوز داشته باشد.

سقف تعهدات بیمه پروژه های عمرانی

برای صدور بیمه نامه حداکثر و حداقل تعهد قابل ارائه توسط شرکت بیمه گر برای خسارت های ناشی از فوت و آسیب جسمانی برای هر نفر برابر با دیه مصوبه‌ای ماه های حرام  می باشد.
البته حداکثر پوشش قابل ارائه برای هزینه های درمانی ناشی از حوادث موضوع برای هر فرد طبق تعرفه ۵۰۰ میلیون ریال است اما این مبلغ با توافق بیمه گر تغییر می‌کند.

نحوه دریافت خسارت از بیمه های پروژه های عمرانی

شخص  بیمه گذار یا نماینده قانونی او باید حداکثر طی مدت مشخصی از تاریخ اطلاع خدمات نسبت به اعلام خسارت به شرکت بیمه گر اقدام کنند و مدارک لازم برای دریافت خسارت عبارتند از:

 تکمیل فرم اعلام خسارت

ارائه تصویر بیمه نامه معتبر در زمان حادثه و ضمائم مربوطه

تصویر کارت ملی و شناسنامه شخص زیان‌دیده

شماره ثابت و همراه شخص زیان دیده ولی سبز

بیمه عمرانی

انواع قرارداد های پیمان کاری

انواع قراردادهای پیمانکاری به دو دسته عمرانی و غیرعمرانی تقسیم‌بندی می‌شوند. در قراردادهای عمرانی معمولاً یک طرف قرارداد ارگان های دولتی هستند. به دلیل اینکه این نوع قراردادها ضرایب بیمه پایین تری به واسطه دولتی بودنشان دارند مورد توجه پیمانکاران هستند. برای قرار گرفتن در این قراردادها باید شرایطی رعایت شود:

 ۱٫ بر اساس فهرست سازمان بودجه باشد.


۲٫تمام یا قسمتی از بودجه عملیات از طریق دولت تامین شده باشد.