خرید بیمه آتش سوزی مغازه

شخص ثالث

آیا خسارت به راننده که گواهی نامه نداره پرداخت میشه؟

  طبق قوانین مجازات اسلامی ماده۷۳۲ ماده ۲۶ تمامی راکبین(راننده ) وسائل نقلیه موتوری ، باید گواهی نامه متناسب با وسیله نقلیه خود را داشته باشند در غیر این صورت به شش ماه تادو سال حبس و پرداخت جرائم نقدی مجازات خواهند شد. اگه راننده

بیمه عمر یا تکمیلی؟

بیمه عمر و بیمه تکمیلی چه تفاوتی با هم دارند؟

با توجه به افزایش هزینه‌های درمانی، یکی از دغدغه‌هایی که بسیاری از افراد با آن درگیر هستند، داشتن یک بیمه درمانی مناسب است تا در شرایط بیماری از آن‌ها حمایت مالی کند. همچنین از آنجایی که بخش زیادی از مردم اطلاعات کافی در مورد رشته‌های بیمه ندارند،

بیمه آتش سوزی مغازه

خرید بیمه آتش سوزی مغازه

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه آتش سوزی مغازه و کسب و کارهای کوچک در کسب و کارهای کوچک نظیر مغازه ها و خورده فروشی ها که سرمایه شان

بیمه آتش سوزی مغازه و کسب و کارهای کوچک

در کسب و کارهای کوچک نظیر مغازه ها و خورده فروشی ها که سرمایه شان اجناس داخل مغازه است بیمه آتش سوزی حافظ دارایی های آنهاست. این بیمه علی رغم قیمت ارزانی که دارند بسیار کاربردی هستند و در هنگام بروز حوادث ناگوار و غیر قابل پیش بینی مثل آتش سوزی حامی شما برای جبران خسارت هستند.

بیمه آتش سوزی مغازه

انواع پوششهای بیمه آتش سوزی مغازه

بیمه آتش سوزی مغازه دارای پوشش اصلی و فرعی میباشد که خسارت های ناشی از وقوع آتش سوزی، صاعقه و انفجار (که به عنوان پوشش های اصلی درنظر گرفته میشه ) که به اموال بیمه شده وارد میشه رو بر اساس شرایط ذکر شده در بیمه نامه جبران میکنه.

پوشش های اضافی بیمه آتش سوزی مغازه عبارتند از:

 • زلزله
 • سیل
 • طوفان،گردباد،تندباد
 • ضایغات ناشی از برف وباران
 • ترکیدگی لوله های آب
 • سرقت با شکست حرز
 • سقوط هواپیما و بالگرد
 • ظروف تحت فشار صنعتی
 • اعتصاب شورش و بلوا
 • شکست شیشه
 • رانش،ریزش و فروکش زمین
 • ریزش سقف ناشی از سنگینی برف
 • ریزش کوه و سقوط بهمن

که باید برای دریافت این پوشش های اضافی مبلغ اضافه حق بیمه به ازای هر کدام از این پوشش ها پرداخت نمایید. از میان این پوشش ها پوشش سیل و طوفان و شکست شیشه و سرقت با شکست حرز برای صرفا بیمه مغازه ها و کسب و کارهای کوچک توصیه میشود.

شرح بخشی از پوشش ها:

۱-    زلزله: خسارتی که مستقیم به ساختمانهای  مسکونی ،صنعتی وغیر صنعتی وهمچنین اثاثیه ولوازم آنها وارد میشه ، قابل جبرانه.

۲-     سیل :  زیان وارد شده به بیمه شده در اثر طغیان رودخانه ها و یاجریان های آب بیرون از مسیر طبیعی به دلیل ریزش باران بوجود بیاد تحت پوششه در این بخش بعضی از خسارات غیر قابل پرداختن که مهمترین آنها شامل خسارات ریزش ونشست و خسارات وارده ناشی از جزر و مد.

۳-   طوفان ، گردباد و تندباد:در پوشش طوفان، خسارتهای ناشی از تند باد ،طوفان و گرد باد مورد پوشش قرار می گیره.

۴-  دزدی باشکست حرز: بیمه گر خسارات ناشی از فقدان یاخرابی اموال بیمه شده راکه در نتیجه دزدی باشکست حرز اتفاق میفته رو حداکثر تامبلغ بیمه شده جبران میکنه

موارد سرقتی که تحت پوششه به شرح زیر است:

–      بالارفتن ازدیوارمحل استقرار اموال بیمه شده یاشکستن درب ویاخراب کردن دیوار و غیره

–      باز کردن درب به وسیله کلید تقلبی وسایر ابزار آلاتی که برای بازکردن قفل بکار نمی ره

–      وارد شدن به محل با ایجاد ترس وتهدید بیمه گذار ویاسایر اعضای خانواده و کارکنان وی 

۵–  شکست شیشه: زیان وارد شده  به شیشه های مورد بیمه که به دلیل شکسته شدن باشد پرداخت میشه.خسارت هایی مثل خط وخراش ، لب پریدگی شیشه ،ترکهای جزئی تحت پوشش بیمه  نیستند.همینطور آسیبهای وارده به اجسام  مجاور در اثر شکسته شدن شیشه جزءاستثنائات می باشد.