معرفی بیمه عمر

نرخ گیری و خرید آنلاین بیمه

شخص ثالث

آیا خسارت به راننده که گواهی نامه نداره پرداخت میشه؟

  طبق قوانین مجازات اسلامی ماده۷۳۲ ماده ۲۶ تمامی راکبین(راننده ) وسائل نقلیه موتوری ، باید گواهی نامه متناسب با وسیله نقلیه خود را داشته باشند در غیر این صورت به شش ماه تادو سال حبس و پرداخت جرائم نقدی مجازات خواهند شد. اگه راننده

بیمه عمر یا تکمیلی؟

بیمه عمر و بیمه تکمیلی چه تفاوتی با هم دارند؟

با توجه به افزایش هزینه‌های درمانی، یکی از دغدغه‌هایی که بسیاری از افراد با آن درگیر هستند، داشتن یک بیمه درمانی مناسب است تا در شرایط بیماری از آن‌ها حمایت مالی کند. همچنین از آنجایی که بخش زیادی از مردم اطلاعات کافی در مورد رشته‌های بیمه ندارند،

بیمه آتش سوزی مغازه

خرید بیمه آتش سوزی مغازه

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه آتش سوزی مغازه و کسب و کارهای کوچک در کسب و کارهای کوچک نظیر مغازه ها و خورده فروشی ها که سرمایه شان

بیمه ماشین سنگین

بیمه ماشین سنگین

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه ماشین سنگین در بیمه ماشین سنگین یا همان خودروهای بارکش میزان تناژ یا ظرفیت خودرو در تعیین مقدار حق بیمه اثر مستقیم دارد.

بیمه دانش آموزی 99-1400

بیمه حوادث و درمان دانش آموزی سال۱۳۹۹-۱۴۰۰

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه حوادث و درمان دانش آموزی سال ۱۴۰۰-۱۳۹۹، کلیه دانش آموزان مشغول به تحصیل در مراکز آموزشی وابسته به وزارت آموزش و پرورش سراسر

بیمه عمر یا بیمه زندگی یکی از انواع بیمه اشخاصه. که علاوه بر پوشش‌هایی برای زمان حیات، پوشش‌های مخصوص در مقابل خطر فوت و یا خطرات پیش بینی نشده (نقص عضو،امراض خاص،از کار افتادگی و …) هم داره و شخص بیمه‌گذار می‌تونه با پرداخت مبلغی به عنوان حق‌بیمه و انتخاب پوشش‌های مورد نظر، بیمه مناسب خودش رو تهیه کنه.

 این بیمه به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت هم محسوب میشه که برای افراد آینده‌نگر مفیده.میشه گفت خرید این بیمه به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت مزیت‌های بیشتری نسبت به سرمایه‌گذاری در بانک داره.

انواع بیمه عمر

بیمه زندگی با توجه به شرایط و نیازهای ‌بیمه‌گذاران و همچنین سیاست‌های شرکت بیمه، در قالب رشته‌های مختلفی ارائه می‌شه. انواعش شامل بیمه‌های بیمه‌ عمر و سرمایه‌گذاری ،تمام عمر، بیمه عمر زمانی، ، انواع طرح‌های آتیه برای کودکان، بیمه‌های مستمری و بازنشستگی و بیمه‌های زندگی گروهیه.

البته همه بیمه‌هایی که گفته شد در تمامی شرکت‌های بیمه ارائه نمی‌شه اما در بین رشته‌های مختلف بیمه‌ میشه گفت که بیمه عمر و سرمایه‌گذاری بهترین و پرطرفدارترین بیمه عمر در ایرانه.

پوشش های بیمه عمر

پوشش‌های این بیمه رو میشه به دو دسته پوشش‌های اصلی و تکمیلی تفکیک کنیم:

پوشش‌های اصلی شامل پوشش‌ فوت به هر علت و فوت بر اثر حادثه. به این معنی که شرکت بیمه وظیفه داره در صورت فوت ‌بیمه‌گذار به صورت طبیعی یا در اثر حادثه، بر اساس شرایط ‌بیمه‌نامه از ذی نفعانش حمایت کنه .

پوشش‌های تکمیلی این بیمه در شرکت‌های مختلف بیمه ممکنه متفاوت باشه اما به طور کلی این پوشش‌ها شامل موارد زیره:

 

  • دریافت وام بدون ضامن
  • پوشش بیماری‌های خاص (انواع سرطان، پیوند اعضا، سکته قلبی، سکته مغزی و عمل قلب)
  • پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی
  • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی و…

محاسبه حق بیمه

در محاسبه مقدار حق‌بیمه دلخواهه و به انتخاب شخص بیمه‌گذاره.

همچنین با انتخاب پوشش‌های متفاوت توسط شخص بیمه‌گذار میزان حق‌بیمه پرداختی تغییری نمیکنه، ولی میزان اندوخته‌ی نهایی شخص فرق میکنه. به این صورت که با انتخاب پوشش‌های بیشتر میزان اندوخته‌ی نهایی فرد کم میشه.

در مجموع می‌شه گفت که در محاسبه حق بیمه و میزان اندوخته نهایی اون، عوامل زیر تأثیرگذارن:

  • میزان حق بیمه
  • نحوه پرداخت حق بیمه
  • میزان افزایش حق بیمه به صورت سالانه
  • مدت ‌بیمه‌نامه‌
  • سن بیمه‌شده
  • و غیره

بهترین بیمه عمر چیه؟

بهترین بیمه زندگی با توجه به هدف هر فرد متفاوته

مثلا برای بهترین بیمه عمر برای افرادی که صرفا جهت سرمایه‌گذاری بلندمدت بیمه میکنند، حداکثر میزان حق‌بیمه پرداختی، حداقل پوشش‌های بیمه‌ای و حداکثر میزان سوددهی رو باید داشته باشه و برای اون دسته از افرادی که بیمه زندگی رو با مفهوم بیمه‌ای میخرن، بهتره که پوشش‌های کامل‌تر و مناسب‌تری داشته باشه.

با توجه به گستردگی مفاهیم و دشواری تصمیم گیری در مورد انتخاب پوشش های بیمه ای بهتره قبل از خرید هر نوع بیمه از یک متخصص بیمه ای مشاوره دریافت کنید بیمتیس مشاور و دستیار شخصی بیمه ای شما کنار برای مشاوره رایگان کنار شماست.

بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه عمر و سرمایه گذاری یکی از پرطرفدارترین بیمه عمر جهانی می باشد که مطابق با استانداردهای بیمه‌گری طراحی و بومی سازی شده است هر شخص میتواند یک سبد متنوع شامل پروژه‌های مختلف بیمه‌ای به همراه سرمایه‌گذاری مطمئن و بدون ریسک به حسب نیازهای خود مطابق با شرایط روز به دلخواه طراحی نمایید .

همواره نقشی از آینده را تجسم می نماییم و در آن رفاه و امنیت مالی خانواده را به عنوان خورشید در آسمان و آینده متصور می شویم آنچه ما را به دستیابی به این خواسته یاری می نماید حاصل تلاش و آینده نگرییمان طی سال های پیش رو می باشد.

 بیمه عمر راهی است  برای محقق شدن تصویری که از آینده مان ساخته ایم

 شما میتوانید به دلخواه پوششهای بیمه موردنظرتان را به همراه بیمه عمر و سرمایه گذاری انتخاب نمایید:

فوت بر اثر حادثه

بیماری های خاص

معافیت از پرداخت حق بیمه

نقص عضو یا از کار افتادگی دائم

سرطان

پرداخت هزینه های ناشی از حادثه

وام بدون ضامن

بیمه عمر و سرمایه گذاری برای چه افرادی لازم است؟

افرادی که در هر سن و شغل و درآمدی خواهان رفاه مالی می باشند

 کودکان و نوجوانان: برای تامین هزینه های تحصیل ازدواج مسکن و خرید جهیزیه

سرپرست خانواده: پشتوانه مالی فرزندان در صورت فقدان سرپرست خانواده

 زنان خانه‌دار: امکان دریافت مستمری مادام العمر

ویژگی های منحصر به فرد بیمه عمر و سرمایه گذاری

 سن بیمه شده از بدو تولد تا ۹۰ سالگی

 مدت بیمه نامه حداقل ۵ سال به حداکثر ۳۰ سال

وسیله ای مطمئن برای مقابله با تورم و حفظ ارزش پول

 برداشت از اندوخته به صورت نقد یا وام بدون نیاز به ضامن

 سرمایه گذاری مطمئن و بدون ریسک با سود تضمینی و دریافت سود مشارکت سالانه تضمینی

 امکان تغییر شرایط بیمه از جمله روش پرداخت حق بیمه مدت بیمه نامه پوشش‌های تکمیلی افزایش و کاهش مبلغ حق بیمه سرمایه فوت در طول مدت بیمه نامه به دلخواه بیمه گذار 

معافیت مالیاتی برای کلیه مبالغ دریافتی از بیمه نامه (معاف از مالیات بر ارث)

امکان تعیین ذی نفع به دلخواه را بیمه گذار و معافیت از قوانین انحصار وراثت 

امکان دریافت حقوق مادام العمر در پایان مدت قرارداد و دریافت حقوق بازنشستگی تا پایان عمر

بیمه تمام عمر

بیمه تمام عمر مدت بیمه نامه نامحدود است و شما می توانید سرمایه بیمه نامه خود را به صورت ثابت یا افزایشی انتخاب نمایید شرکت بیمه در ازای دریافت حق بیمه به طور مادام العمر متعهد می شود که در صورت فوت بیمه شده سرمایه مندرج در بیمه نامه را به ذی نفعان بیمه نامه بپردازد.

به منظور بهره مندی هرچه بیشتر بیمه شده از خدمات بیمه‌ای در بیمه نامه تمام عمر علاوه بر پوشش های اصلی خطر فوت پوشش های تکمیلی را نیز لحاظ نموده است که به دلخواه بیمه گذار انتخاب می گردد سن بیمه شده در بیمه نامه از بدو تولد تا ۱۰۶ سالگی می باشد.

ویژگی های بیمه تمام عمر

امکان دریافت وام بدون نیاز به هرگونه تضمین 

پرداخت سود مشارکت در صورت بازخرید بیمه نامه

 پرداخت مبلغی معادل سرمایه فوت در صورت حیات بیمه شده تا اتمام مدت بیمه نامه

امکان  مخفف نمودن بیمه نامه در طول مدت بیمه

بیمه تمام عمر برای چه افرادی مناسبه؟

بیمه تمام عمر آخرین هدیه است که والدین به فرزندان خود می‌دهند پدر و مادر با پرداخت حداقل در مقاطع ۵ ۱۰ ۱۵ ساله خود را به صورت مادام العمر به نام فرزندان تحت پوشش بیمه نامه تمام عمر قرار میدهند.

بیمه عمر مانده بدهکار

بیمه عمر مانده بدهکار نیز کاربرد زیادی دارد زیرا بسیاری از بانک‌ها و موسسات اعتباری و افراد متقاضی وام و تسهیلات مالی پرداخت می کنند چنانچه وام‌گیرندگان فوت نمایند خانواده آنها در بسیاری از موارد قادر به پرداخت اقساط وام نخواهد بود برای حل این مشکل فرد وام گیرنده می‌تواند با پرداخت حق بیمه ناچیز این بیمه نامه را تهیه و در صورتی که در طول مدت بازپرداخت اقساط وام فرد وام گیرنده فوت نماید بیمه اقساط وام او را از تاریخ فوت تا پایان مدت وام را به صورت یک جا در وجه بانک یا موسسه وام دهنده پرداخت خواهد کرد و خانواده این افراد با مشکلی بازپرداخت اقساط باقی مانده روبرو نخواهند بود.

ویژگی های بیمه عمر مانده بدهکار

بیمه عمر مانده بدهکار نوعی بیمه عمر زمانی به مدت محدود با سرمایه نزولی است سرمایه بیمه سال به سال نسبت به مبلغ اولیه بیمه نامه کاهش می‌یابد و سرانجام در تاریخ انقضاء بیمه نامه به صفر می‌رسد روش پرداخت حق بیمه به صورت یکجا میباشد بیمه شدگان از سنین ۱۵ تا ۴۹ سالگی تحت پوشش قرار می گیرد.

مخاطبین بیمه عمر مانده بدهکار چه کسانی هستند؟

اشخاص متقاضی دریافت وام با خرید بیمه عمر مانده بدهکار انتقال بدهی های فرد وام گیرنده به خانواده وی پس از فوت فرد صورت نمی گیرد بلکه ریسک بدهی وام گیرنده به شرکت بیمه منتقل می‌شود و این خود نوعی احساس آرامش و اطمینان برای شخص به همراه خواهد داشت.

بانکها و موسسات مالی و اعتباری برای بانک یا موسسه وام دهنده اطمینان حاصل می‌شود که دریافت کامل اقساط وام‌های پرداختی به افراد در صورت فوت شخص وام‌گیرنده محقق خواهد شد و دیگر نیازی نیست که بانک و موسسه وام دهنده جهت دریافت باقیمانده اقساط وام تلاش نماید.

بیمه عمر زمانی

شخص بیمه شده با خرید بیمه عمر زمانی طی مدت زمان معین در طول مدت ۲۴ ساعت شبانه روز و در تمام نقاط دنیا در مقابل خطر فوت به هر علت تحت پوشش قرار می گیرد حق بیمه این بیمه نامه بر اساس شرایط سنی و سلامت بیمه شده تعیین می شود بیمه نامه عمر زمانی نوعی از بیمه نامه های عمر است که صرفاً خطرات ناشی از فوت بیمه شده را تحت پوشش قرار می دهد حق بیمه این نوع بیمه نامه ها بر اساس شرایط سنی و میزان سرمایه درخواستی و سلامت بیمه شده تعیین می گردد در این بیمه نامه بیمه شدگان از بدو تولد تا ۵۰ سالگی تحت پوشش قرار میگیردو مدت بیمه نامه می‌تواند به دلخواه بیمه گذار از یک سال تا ۲۰ سال انتخاب گردد

مزیت های ویژه بیمه عمر زمانی

به منظور بهره مندی هرچه بیشتر بیمه شده از خدمات بیمه‌ای در بیمه نامه عمر زمانی علاوه بر ارائه پوشش اصلی خطر فوت پوشش‌های تکمیلی را نیز لحاظ نموده است که به بیمه‌گذار انتخاب می‌گردد این پوشش ها شامل پوشش فوت بر اثر حادثه پوشش نقص عضو از کار افتادگی ناشی از حادثه معافیت از پرداخت حق بیمه میباشد.

بیمه عمر زمانی برای چه افرادی پیشنهاد میشود ؟

بیمه عمر زمانی انفرادی این بیمه نامه مناسب افرادی است که مایل هستند پس از فوت خود سرمایه قابل توجهی برای بازماندگان و افراد خاصی از خانواده خود باقی بگذارند در این نوع بیمه نامه شرکت تعهد می کند در ازای پرداخت حق بیمه توسط بیمه گذار در صورت فوت بیمه شده طی مدت معینی سرمایه فوت به استفاده‌کنندگان بپردازد ه عمر زمانی گروهی این نوع بیمه به صورت قراردادی با سازمان ها شرکت ها و موسسات خصوصی و دولتی و غیر منعقد می‌شود بیمه‌گذار کارکنان خود و در صورت تمایل خانواده آن را تحت پوشش بیمه قرار می دهد بیمه گر متعهد می شود چنانچه هر یک از بیمه شدگان در طول مدت اعتبار بیمه نامه خود کنند به شرط وصول حق بیمه در سررسیدهای مقرر در سرمایه مندرج در قرارداد را به استفاده کنندگان پرداخت کنند مهم این گونه بیمه‌نامه‌ها علاوه بر ناظر بودن تحریم‌ها سریع و روان صدور آن است که با تکمیل پرسشنامه پزشکی و شروع قرارداد و تایید آن از طرف دیگر تحت پوشش قرار می‌گیرد.

تموم شد:)