چرا باید بیمه عمر داشته باشم؟

شخص ثالث

آیا خسارت به راننده که گواهی نامه نداره پرداخت میشه؟

  طبق قوانین مجازات اسلامی ماده۷۳۲ ماده ۲۶ تمامی راکبین(راننده ) وسائل نقلیه موتوری ، باید گواهی نامه متناسب با وسیله نقلیه خود را داشته باشند در غیر این صورت به شش ماه تادو سال حبس و پرداخت جرائم نقدی مجازات خواهند شد. اگه راننده

بیمه عمر یا تکمیلی؟

بیمه عمر و بیمه تکمیلی چه تفاوتی با هم دارند؟

با توجه به افزایش هزینه‌های درمانی، یکی از دغدغه‌هایی که بسیاری از افراد با آن درگیر هستند، داشتن یک بیمه درمانی مناسب است تا در شرایط بیماری از آن‌ها حمایت مالی کند. همچنین از آنجایی که بخش زیادی از مردم اطلاعات کافی در مورد رشته‌های بیمه ندارند،

بیمه آتش سوزی مغازه

خرید بیمه آتش سوزی مغازه

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه آتش سوزی مغازه و کسب و کارهای کوچک در کسب و کارهای کوچک نظیر مغازه ها و خورده فروشی ها که سرمایه شان

بیمه ماشین سنگین

بیمه ماشین سنگین

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه ماشین سنگین در بیمه ماشین سنگین یا همان خودروهای بارکش میزان تناژ یا ظرفیت خودرو در تعیین مقدار حق بیمه اثر مستقیم دارد.

بیمه دانش آموزی 99-1400

بیمه حوادث و درمان دانش آموزی سال۱۳۹۹-۱۴۰۰

خرید آنلاین بیمه نرخ گیری بیمه شخص ثالث نرخ گیری بیمه بدنه نرخ گیری بیمه موتور نرخ گیری بیمه آتش سوزی بیمه حوادث و درمان دانش آموزی سال ۱۴۰۰-۱۳۹۹، کلیه دانش آموزان مشغول به تحصیل در مراکز آموزشی وابسته به وزارت آموزش و پرورش سراسر

هفت دلیل برای داشتن بیمه عمر!

ازانجای که اکثریت جوامع ما اطلاعات لازم و کافی راجع به بیمه عمر  ندارند لذا دنبال دلیل برای خرید آن هم نیستند چون که اصلا نمیدانند چنین بیمه ای هم وجود دارد و بسیار بیمه مفید و کاربردی است بیمه ای که نه تنها برای یکسال بلکه برای تمام عمر کنار شماست . حال اگر دنبال دلیل برای خرید بیمه عمر هستید یک گام از باقی افراد جلوتر هستید. با ما همراه باشید تا هفت دلیل  برای خرید بیمه عمر را بدانید.

بیمه عمر

۱٫ یک پس انداز هدفمند و سودآور است.

سودی که به بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری پرداخت می‌شود شامل دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی است. سود تضمینی بیمه عمر، تضمین بیمه مرکزی بر روی بیمه نامه‌های عمر بوده و میزان این سود در طول مدت داشتن بیمه عمر برای دو سال اول ۱۶ درصد، برای دو سال بعد ۱۳ درصد و برای سال‌های بعدی تا پایان قرارداد ۱۰ درصد می‌باشد. بر اساس شرایط بیمه عمر میزان سود بیمه‌نامه‌های عمر در طول مدت جاری بودن این بیمه نامه از این مقدار کمتر نخواهد شدو شرکت بیمه گر موظف به پرداخت آن می باشد.

سود مشارکت بر اساس سرمایه گذارها و سپرده گذاری های هر شرکت بیمه محاسبه و به حساب بیمه گذار واریز می گردد.

. تعداد سال‌های فعالیت شرکت بیمه و نحوه عملکرد این شرکت در چند سال گذشته و میزان سود مشارکتی که در چند سال قبل پرداخت کرده همه مواردی هستند که شما می‌توانید با بررسی این موارد شرکت بیمه‌ای که سود دهی امن و بالایی را داشته انتخاب کنید. سود تضمینی و مشارکت  بیمه نامه های عمر می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری باشد. حتی این امکان برای بیمه گذاران عمر وجود دارد که از طریق جدول بیمه عمر روند سرمایه‌گذاری در بیمه نامه عمرشان در طول مدت ۲۰ یا ۳۰ سال مشاهده و بررسی نمایند.

۲٫میتوانید از بیمه وام بدون ضامن دریافت کنید.

دریافت وام بدون نیاز به ضامن و وثیقه از مزایای بیمه عمر است. هر فردی که بیمه عمر دارد می‌تواند بدون نیاز به ضامن از محل اندوخته بیمه نامه خود وام بگیرد. اندوخته بیمه نامه عمر ضامن وام شماست و با بازپرداخت‌های به موقع اقساط بیمه عمر، سرمایه‌گذاری شما نیز دست نخورده و بر اساس جدول بیمه عمر برقرار خواهد ماند.

۳٫مالیات به بیمه عمر تعلق نمیگیرد.

معافیت مالیاتی که برای سرمایه بیمه عمر وجود دارد از مزایای بیمه عمر است. سرمایه فوت بیمه عمر و سرمایه‌گذاری نهایی که در بیمه عمر تشکیل می‌شود بر اساس شرایط بیمه عمر معاف از مالیات می‌باشند. در صورت فوت بیمه شده، ذینفعان بیمه نامه می‌توانند از سرمایه فوت به همراه اندوخته بیمه نامه استفاده نمایند بدون آنکه نیاز به پرداخت مالیات بر ارث داشته باشند.

۴٫یک سرمایه گذاری مطمئن است.

سرمایه بیمه‌های عمر معمولا با مبالغ بسیار کم شکل می‌گیرد، با پرداخت‌های اندک که به صورت ماهانه و یا سالانه توسط فرد بیمه شده شروع شده در نهایت یک سرمایه‌گذاری بزرگ با پوشش‌های عالی برای شما می‌شود. از این رو برخی از اقتصاددانان بیمه عمر را پس اندازهای خرد اقتصاد می‌دانند.
به عنوان مثال سرمایه‌گذاری بیمه عمر که با پرداخت ماهانه ۲۵۰ هزار تومان شروع شده باشد، چندین پوشش مختلف را از ابتدای شروع قرارداد به فرد بیمه شده ارائه می‌دهد، میزان پوشش‌های بیمه‌ای شما با این مبلغ ماهانه برای پوشش فوت عادی ۷۵ میلیون تومان، برای پوشش فوت در اثر حادثه ۲۲۵ میلیون تومان و پوشش برای بیماری‌ها حدود ۷۵ میلیون تومان است و نهایتا یک اندوخته بیمه‌ای که چندین برابر سرمایه‌گذاری شما است. که اگر فردی در اثر حادثه فوت نمایند مجموع فوت طبیعی به همراه فوت حادثی به علاوه تمام اندوخته بیمه‌نامه به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می‌شود. و این امر از برتری‌های بیمه عمر نسبت به سپرده گذاری در بانک می‌باشد.

۵٫در دوران از کار افتادگی حامی شماست.

ممکن است برای هر فردی اتفاقی بیافتد که دیگر نتواند کار کند و دیگر درآمد قبل را نداشته باشد. در این زمان سیستم بانکی به خاطر ازکارافتادگی شما هیچ گونه خدمات اضافی مالی و رفاهی برای شما در نظر نمی‌گیرد. در صورتیکه در بیمه عمر اگر فرد بیمه شده پوشش ازکارافتادگی را بر روی بیمه نامه عمر خود داشته باشد، در صورت

ازکارافتادگی سرمایه‌ای به عنوان سرمایه ازکارافتادگی به وی پرداخت شده و فرد تا پایان مدت قرارداد از پرداخت حق بیمه معاف می‌شود و شرکت بیمه، حق بیمه عمر وی را تا پایان قرارداد پرداخت می‌کند.

۶٫قابل مصادره نیست !

سرمایه‌ای که در هر بیمه‌نامه عمر شکل می‌گیرد متعلق به ذینفعان آن بیمه نامه می‌باشد. بر اساس شرایط این بیمه‌نامه، سرمایه بیمه عمر بر خلاف سپرده‌های بانکی، در دسترسی هیچ کس نمی‌باشد حتی دولت و یا طلب کاران وی، از این رو اگر می‌خواهید سرمایه‌گذاری مطمئنی داشته باشید بیمه عمر می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

۷٫در هنگام بیماری حامی شماست.

پوشش فوت بیمه نامه عمر مهمترین و اصلی‌ترین پوشش این بیمه نامه می‌باشد که فرد دارنده بیمه نامه می‌تواند از این پوشش استفاده نماید. میزان پوشش فوت چندین برابر حق بیمه پرداختی فرد بیمه شده است که در صورت فوت بیمه شده به ذینفعان وی پرداخت می‌شود. علاوه بر پوشش فوت به هر علت و پوشش فوت به علت حادثه، پوشش بیماری به دارندگان این بیمه نامه تعلق می گیرد که بر اساس شرایط بیمه نامه های عمر هر فردی که بیمه نامه عمر دارد اگر در طول مدت داشتن این بیمه نامه به یکی از ۵ دسته از بیماری‌های سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن و انواع سرطان مبتلا شود می تواند از این پوشش‌ها استفاده نماید. سقف تعهدات این پوشش‌ها در شرکت‌های مختلف بیمه متفاوت می‌باشد. حتی برخی از شرکت‌ها از جمله بیمه عمر ایران به بیماری سرطان پوشش جداگانه‌ای را ارائه می کند.

تگ ها: